TCL MOVEBAND akıllı bileklik

TCL MOVEBAND akıllı bileklik teknolojiyi modayla buluştururken ekstra uzun pil ömrü, İtalyan tasarım seçenekleri ve pratik hareket kontrolü işlevlerini çok uygun bir fiyata sunuyor.

Yeni Nesil Endüstriyel Ticaret Platformu
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı

– Teknoloji ve modanın mükemmel birleşimi
– Hayatın hızını yakalayan extra uzun pil ömrü
– Moda tutkunları için İtalyan tasarım

Bu yeni ve şık akıllı bilekliğin şarjı tamamen doldurulduktan sonra standby modunda 30 gün dayanıyor. Tamamen şarj olması ise sadece iki saat sürüyor. Pratik hareketli kontrol fonksiyonu sayesinde kullanıcılar yalnızca bir bilek hareketiyle uygulamaları, örneğin müzik çaları veya fotoğraf makinesini kullanabilir.

Duruma göre renk ve tarzını değiştirmeyi sevenler ise, TCL MOVEBAND’in değiştirilebilir renklerinden ve gerçek deri bileklik seçeneklerinden faydalanabilir. Ürün paketinde başlangıç olarak iki seçenek bulunuyor: kadınlar için çift dönüşlü kayış ve ünisex tek dönüşlü kayış.

Akıllı bileklik, kullanıcıların mesajlar, aramalar ve e-postalar gibi temel gündelik faaliyetlerini kolayca takip etmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca fiziksel aktiviye, sağlık ve uyku takibi yapıyor. Tüm bunlar kullanıcıların gündelik programlarını kolayca yönetebilmelerini, fit kalmalarını ve aile ve arkadaşlarıyla bağlantılarını koparmamalarını sağlıyor. MOVEBAND, TCL Communication’ın MOVE giyilebilir ürünler serisini hareketi seven kullanıcılar için genişletiyor.

Vittorio Di Mauro MOVEBAND hakkında şunları söyledi: “Bizim hedef kitlemiz teknolojik yenilikleri seven ancak sırf moda diye her şeyi denemeyen bir kitle. Bu yüzden büyük harcamalar yapmaktan kaçınıyorlar ancak kendini kanıtlamış markaların üstün özellikleri şık tasarımlarla birleştiren ürünlerine makul fiyatlarla sahip olmak istiyorlar.”