Satınalma CEP – B2B Arama Motoru – Akıllı Ticaret Asistanı

Satınalma Cep – Ücretsiz Mobil Uygulamayı cep telefonunuza indirin. Ticaretinizi artırın. 

 • Firma sayfanız; ürün ve hizmetleriniz, kampanya düzenleme ve sektöre yayma
 • Güncel satınalma talepleri
 • Kolay teklif toplama, hızlı teklif verme,  fırsat ve kampanyalar
 • Tedarikçi arama bulma
 • E-öğrenme, Etkinlikler, Fuar Tarihleri
 • Tüm sektörlerden en yeni gelişmeler, mesleki yayınlar,  dergi ve haber içerikleri
 • Satınalma Dergisi tüm içeriği ile Satınalma Cep’te !
 • Satınalma check-up ve hediyeler uygulama içerisinde sunulmaktadır.
  Yeni Nesil Endüstriyel Ticaret Platformu
  Akıllı Satınama Asistanı
  Akıllı Satınama Asistanı
  Akıllı Satınama Asistanı
  Akıllı Satınama Asistanı

  Satınalma CEP – B2B Arama Motoru – Akıllı Ticaret Asistanı

  Satınalma Cep Mobil Uygulaması alıcılar ve satıcılar (tedarikçi firmalar) için büyük fayda sağlamaktadır. Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş. kurucuları Prof. Dr. Murat Erdal ve Adil Ünal B2B MOBİL TİCARET UYGULAMASI ile sektörde önemli bir eksiği giderdiklerini vurguladılar. Dr. Murat Erdal konuşmasında şu başlıklara dikkat çekti:
  Öncelikle çıkış noktamız bireylerin ve kurumların alım işlemlerini kolaylaştırmak oldu. Gerek nihai tüketici pazarında ve gerekse örgütsel pazarında yer alan kişi ve kurumların istek ve ihtiyaçları artıyor. Diğer taraftan bazı ürün ve hizmet kategorilerinin temin edilmesi ise uzmanlık gerektiriyor. Fakat herkes her ürün ve hizmet grubunda uzman olmayabilir. Zaten olması da gerekmiyor. Bu çerçevede en önemli konu şu insanların sınırlı zaman ve enerjileri var. Şu soru ve tespitler öne çıkıyor: “İhtiyacıma yönelik olarak kısa sürede kimler dönüş yapabilir ?” “Vaktim son derece değerli. Boşa harcamak istemiyorum”. İşte bizim uygulamamız burada devreye giriyor.

  Ekosistemin en önemli özelliği interaktif biçimde çalışmasıdır. Alıcılar güvenilir tedarikçilerden hızlı teklif toplama, ürün ve hizmet karşılaştırma, fırsat ve kampanyaları görme, zaman ve maliyetten tasarruf sağlamaktadır. Tedarikçi firmalar ise Türkiye çapında satış fırsatı, dinamik satış kanalı ile pazar geliştirme, binlerce firma ve alıcıya anında erişim imkanına kavuşmaktadırlar. Yeni nesil ticarette alıcı-satıcı taraflarını birleştirdik.