Mobil B2B Arama Motoru ve Satış Uygulaması SATINALMA CEP Ücretsiz Üyelik Fırsatı

Satınalma Cep Mobil Ticaret Uygulamasına üye olan firmalarımıza hoş geldiniz paketi sunuyoruz. Firmanızı, Satınalma Cep Arama Motoruna ücretsiz ekleyebilirsiniz.

Yeni Nesil Endüstriyel Ticaret Platformu
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı

Bütçenize yük değil iş getiren bu pakette neler mi var ?

1 – Ticaretimiz Artsın, İşbirliğimiz Gelişsin
Firma olarak pazara sunduğunuz ürün ya da fırsat nedir?
Satınalma Cep Uygulamasında Fırsatlar bölümünü dikkatle inceleyiniz. Örnek vermek gerekirse uygulama içerisinde Caseware Analytics Yazılımı (Med Idea) Satış kampanyası bulunmaktadır. Kampanya Süresi: 30 Ağustos 2018
İndirimli Satış Fiyatı:  2.160 Euro (2.400 Euro yerine)
Temesist Endüstriyel Depo Mühendisliği, Med Idea, Beta Yayınevi, Open Up Call, Sanmover satış kampanyalarının bir benzerini sizin firmanızla da gerçekleştirelim.

2 – Teklif Verin Kazanç Sağlayın Satınalma Cep’te yer alan alım taleplerine uygun teklifinizi gönderin. Önce siz kazanın deneyim elde edin.   Sonrasında aktif üyemiz olun.

3 – Alım Taleplerinizi Paylaşın Şirket ürün ve hizmet ihtiyaçlarınızı bizimle Satınalma Cep üzerinden de paylaşın. Teklif toplanmasında yeni bir kanal oluşturalım.

Alım taleplerini giren yöneticilerimize her ay çekilişle hediye kitaplar veriyoruz. Üyelerimiz aynı zamanda İş Ortağımız Beta Yayınevi’nden
% 25 indirimle kitap temin edebilirler.

4 – Reklamınızı Gönderin Hemen Ücretsiz Yer Verelim Satınalma Dergisi bugün 6. Yılında 67. sayıda. Aylık düzenli olarak Basılı ve E-dergi şeklinde tüm Türkiye’de sektör yöneticilerine ulaşmakta. Apple Store, Google Play ve Dergilikten okunabilmektedir.  Tüm işletmelerimizin 1/4 A-4 sayfa boyutunda reklam çalışmalarına sayfalarımızda ücretsiz yer verelim.

5 – Dergi Bizden Kargo Sizden Dergimizi firmanıza “ücret alıcı” bir şekilde ulaştıralım. Şirketinizin anlaşmalı olduğu Kargo şirketi adını ve müşteri numaranızı adres bilgilerinizle birlikte gönderin, dergi firmanıza gelsin. 

6 – Bültenlerinizi Yayınlıyoruz Satınalma Cep Firma Üye ve İş Ortaklarımızın haber bültenlerini yayınlamaktan keyif alıyoruz. Şirketinizden haberler, yeni ürün ve yatırımlarınıza ilişkin bilgileri, katıldığınız fuarları isterseniz görsellerle birlikte bizimle paylaşın. Satınalma Dergisi, Dergi Web Sitesi, internet ve sosyal medya hesaplarımızdan tüm sektöre birlikte duyuralım.

7 – Üye Firmalarımızla Konferansta Buluşuyoruz

Satınalma Cep Üyesi Firma ve yöneticilerimizle 21 Kasım 2018 tarihinde Büyüyen Ekonomilerde Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansımızda bir araya geliyoruz. Bilgi: http://www.tedarikzinciri.org/egitimler/konferans_2018/

8 – Üyelerimizle Sosyal Medya Güçlerimizi Birleştiriyoruz

Satınalma Cep: @satinalmacep – Twitter ve Facebook
Satınalma Dergisi: @satinalmadergi – Twitter
@satinalmadergisi – Facebook
Linkedin – Satınalma Dergisi

9 – Firma & Tedarikçi Arama Motoru Ücretsiz Kayıt Linki

http://www.satinalmadergisi.com/ucretsiz-kayit/

10 – İletişim Satınalma Cep, Tedarikçi Arama Motoru ve Firma Üyelikleri Hakkında İletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Prof. Dr. Murat Erdal
E-Posta: murat.erdal@tinova.com.tr
Tel: (0546) 740 1010

Satınalma CEP – B2B Firma & Tedarikçi Arama Motoru
Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.

Teknoloji & İnovasyon için http://www.tinova.com.tr