Çocukların hangi oyuncağı istediğini bilen site

Positive A Digital Approach tarafından yenilenen Toyzz Shop’un internet sitesi, çocukların karakteristik özelliklerine uygun oyuncakları önererek, oyuncak alışverişinde yepyeni bir dönem başlatıyor.

Yeni Nesil Endüstriyel Ticaret Platformu
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı

Toyzz Shop’un Positive A Digital Approach tarafından yenilenen internet sitesi, artık çocukları tanıyor. www.toyzzshop.com adresindeki siteye üye olan ebeveynler, diledikleri sayıda çocuk profili oluşturabiliyor. Profil bilgilerinde, çocukların cinsiyet, yaş ve temel karakteristik özelliklerinin yanında ilgi alanları da belirtilebiliyor. Bu sayede site, çocukların yaş ve ilgi alanlarına yönelik özel kampanyalar ve ürün önerileri sunarken, istenen ürünler de kolayca satın alınabiliyor.

Ürün önerileri, çocuklar büyüdükçe yaşlarına uygun şekilde değişerek gelmeye devam ederken, toyzzshop.com, çocuklar için doğum günleri öncesinde de hatırlatma yapıyor ve hediye önerileri sunuyor.

Annelerin görüş ve önerileri de yer alıyor

Annelerin, diğer annelerin ürünlerle ilgili görüş ve deneyimlerine verdiği önemi de göz önünde bulunduran Positive, “Toyzz Shop Anneleri”nin ürün önerilerine ve puanlamalarına da sitede yer veriyor. Böylece, “Annelerin en çok beğendiği ürünler” gibi listelerin yanı sıra uzmanlar tarafından hazırlanan “İçindeki kahramanı keşfet” ve “Birlikte eğleniyoruz” gibi listeler de oyuncak alışverişlerinde ebeveynlere yol gösteriyor.