Cartoon Network’ten Ücretsiz Mobil Uygulama: PowerPuff Girls Hikayeni Yarat

Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network’ün, yepyeni mobil uygulaması “Hikayeni Yarat” ile tüm çocuklar seçtikleri Powerpuff Girls karakterleriyle maceralarını oluşturabilir, seslendirebilir ve sevdikleriyle paylaşabilirler. Powerpuff Girls Hikayeni Yarat uygulaması iOS ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Yeni Nesil Endüstriyel Ticaret Platformu
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı

Powerpuff Girls’ün yeni mobil uygulaması Hikayeni Yarat; yatmadan önce dünyayı kötülüklerden kurtarmak için mücadele veren Bloossom, Bubbles ve Buttercup’ın hikayesinden esinlenilerek oluşturuldu. Büyük küçük herkesin sevdiği bu süper tatlı kahramanlar, şimdi kendi hikayelerini oluşturmak isteyen tüm çocukları bekliyor.

Tüm aileyi eğlendiren “Hikayeni Yarat” uygulaması anne babaların çocuklarıyla birlikte hayal gücünü tetikleyen heyecanlı hikayeler yaratmasına olanak sağlıyor. Blossom, Bubbles ve Buttercup’tan, kızların azılı düşmanı Mojo Jojo’ya kadar en sevilen kahramanlar ve kötü karakterlerin yer aldığı sahneleri, uygulamada istediğiniz gibi canlandırabilir, hikayenizi eğlenceli objelerle süsledikten sonra, daha da kişiselleştirmek için sesinizi kaydedebilir ve kendi animasyonunuzu seslendirebilirsiniz. Telefonunuza kaydedebileceğiniz hikayenizi ister e-posta, ister sosyal medya kanalları üzerinden takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Powerpuff Girls Hikayeni Yarat uygulaması iOS ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilir.

Powerpuff Girls yeni maceralar ile hafta içi her gün 15.30, hafta sonları ise 14.00’da Cartoon Network ekranlarında hayranlarını bekliyor.