Boğaziçi İnternet Girişimcilerini Çağırıyor!

COMPEC ve BÜYAK iş birliği ile İTÜ Çekirdek partnerliğinde düzenlenen katılımcıların kendi girişim fikirlerini geliştirdikleri ve bu süreçte kendi internet girişimlerini hayata geçirdikleri bir yarışma ve girişimcilik zirvesi olarak gerçekleşecek olan E-Founder’ın başvuruları devam ediyor. Yarışmanın sonucunda projelerinizi ileri seviyelere taşımanıza yardımcı olacak büyük ödüller sizleri bekliyor. Ayrıca projenizin türüne göre çeşitli özel ödüller de kazanabilirsiniz.

Yeni Nesil Endüstriyel Ticaret Platformu
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı

NELER KAZANABİLİRSİN?

İTÜ Çekirdek Ön Kuluçka Desteği

Yarışmanın kazananı Türkiye’nin en iyi kuluçka merkezi olan İTÜ Çekirdek’in Ön Kuluçka Programına dahil olacak. Programın içeriğinde ofis, mentorluk destekleri ve yatırımcılarla buluşma imkanı sunuluyor.

Amazon Web Services Cloud Computing Kredisi

Kazanan takım BUBA’nın katkılarıyla Amazon Web Services Cloud Computing servisini 1 yıllığına ücretsiz olarak kullanma şansı yakalıyor. 10.000 $ değerindeki bu program çeviklik, daha fazla inovasyon ve maliyet tasarrufu gibi dijital dünyada ulaşılması zor fırsatları sunuyor.

Ofis ve Mentorluk Destekleri

Finalist takımlar BUBA Garage’dan 6 aylık ücretsiz ofis desteği kazanıyor. Merkezi konumda bulunan bu ofislerde ısıtmasından internetine kadar birçok hizmeti bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca takımlar İTÜ Çekirdek, TEB Girişimcilik, E-Tohum, iyzico ve Trendyol’dan mentorluk desteği almaya hak kazanacak.

Yatırım Alma İmkanı

Katılımcılar zirvede gerçekleştirilecek olan finalde BUBA ve İstanbul Startup Angels gibi önemli melek yatırımcı ağlarına direk sunum yapma imkanı bulacaklar. Projelerini daha detaylı anlatma fırsatı bulacak olan takımlar yatırım alma şanslarını E-Founder Girişimcilik Zirvesi ile katlayacaklar.

Son başvuru tarihi: 3 Mart

Detaylı bilgi & Başvuru : efounder.org