Boğaziçi Dijital Girişimcilik Zirvesi E-Founder İş Birliği

E-Founder Boğaziçi Dijital Girişimcilik Zirvesi Kayıtları Devam Ediyor!

Yeni Nesil Endüstriyel Ticaret Platformu
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı

COMPEC ve BÜYAK iş birliği ile düzenlenen girişimciliğe meraklı kişilerin ekosisteme dahil olmalarını sağlayacak olan E-Founder Dijital Girişimcilik Zirvesi, 1 Nisan’da Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleşecek. Gün boyunca çeşitli konularda paneller ve yarışmanın final sunumları gerçekleşecek. Nevzat Aydın, Hasan Aslanoba, Hande Çilingir, İzzet Zakuto, Ömer Ekmen ve Gülsüm Çıracı gibi isimlerin panelist olarak katılacağı zirveye STOLK ekibi de talk show gösterisiyle renk katacak. Kaydolmak için: bit.ly/efounderkayit

SENİ NELER BEKLİYOR?

Paneller

Zirvede gün boyunca çeşitli konularda paneller gerçekleşecek. Yatırımcı, girişimci, sosyal medya girişimleri ve girişimde kurumsal hayat konularında gerçekleşecek olan panellere; Nevzat Aydın, Hasan Aslanoba, İzzet Zakuto, Ömer Erkmen, Hande Çilingir, Başak Taşpınar Değim, Gülsüm Çıracı, Timuçin Bilgör, Ahmet Kırtok gibi isimler katılım gösterecek.

Yarışma Finali

E-Founder Dijital Girişimcilik Yarışmasında ön elemeyi geçen 6 takım finalde büyük ödülleri kazanmak ve yatırım alma fırsatı yakalamak için jüri önünde sunumlarını gerçekleştirecekler. Önemli girişimci ve yatırımcılardan oluşan jüride, Nevzat Aydın, Hasan Aslanoba, Deniz Tunçalp, Timuçin Bilgör, Gülsüm Çıracı, Kadir Boysan yer alacak.

Startup Standları

1 Nisan günü Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleşecek olan zirvede gün boyunca çeşitli startupların standları da olacak ve projelerini anlatacaklar. Yeni kurulmuş startupların yaşadıkları tecrübelerden faydalanabilir, onlarla network kurabilirsiniz.

STOLK Talk Show

Panellerin ve yarışma finalinin gerçekleşeceği zirveye STOLK ekibi de talk show gösterisiyle renk katacak. Son dönemde gündemle alakalı yayınladıkları videolarla popüler olan STOLK, katılımcılara eğlenceli anlar yaşatacak.

Kaydolmak için: bit.ly/efounderkayit

Detaylı bilgi: efounder.org

*Etkinlik tamamen ücretsizdir.