Alım Talepleri Satışçıları Bekliyor…Rulman, Ambalaj, Masa ve Sandalye, Bakım Hizmeti ve pek çok satın alma talebi burada

Yeni Nesil Endüstriyel Ticaret Platformu
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı
Akıllı Satınama Asistanı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de firma üyemiz ve iş ortağımız olun. Örgütsel pazara ürün ve hizmet kampanyalarınızı en ekonomik biçimde duyuralım. Satışlarınızı artıralım.

Uygulama içerisinde Temesist, Sanmover, CaseWare Analytics, Beta Yayınevi, OpenUpCall, Xinerji Teknoloji vd. iş ortaklarımızın sayfalarını ve fırsatlar menüsünü inceleyiniz.

  • Firma Sayfası (logo, bilgiler)
  • Ürünler
  • Kampanyalar
  • Hızlı Teklif Alma özellikleriile ticaret ağını zenginleştiriyorlar.

Satınalma Cep’i telefonunuza indirip hızlı teklif toplayabilir hızlı teklif verebilirsiniz.İnteraktif biçimde çalışan uygulamada teklif almak isteyen alıcılar siparişlerine ilişkin tüm detayları saniyeler içerisinde girebilmektedir. Alıcılar alternatif tedarikçi araştırmasını süratle yaparken zaman ve maliyetten tasarruf sağlamaktadır.

Satış yapmak isteyen şirketlerimiz Türkiye çapında satış fırsatı, dinamik satış kanalı ile pazar geliştirme, binlerce firma ve alıcıya kolay erişim imkanına kavuşmaktadır.

Satınalma Cep uygulama içerisinde günde 1 TL vererek şirket ürün ve hizmetlerinizi doğrudan hedef kitleye tanıtabilirsiniz. İnternet (Google adwords, facebook, twitter vd.) reklam maliyetleri ile karşılaştırdığınızda hayli uygun ve doğru bir mecra olduğunu göreceksiniz. Twitter: @satinalmacep