Airport Startup Day İçin Geri Sayım Başladı!

Şimdi Sıra Sizde !

Ulaşım ve havacılık sektörlerine yön verecek innovatif ürün ve çözümler sağlayan startup biziz diyorsanız; Yılın en büyük teknoloji ve inovasyon etkinliğinde sahne sizin!

Fransız ve Türk basını ile sektörün öncü isimlerinin yer alacağı etkinlikte şirketinizi, ürün ve hizmetlerinizi dünyaya duyurma fırsatı elinizde.

Grup ADP tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Airport Startup Day etkinliği Tav Havalimanları Holding işbirliği ile İzmir’e geliyor…

15 Ekim Paris – Charles de Gaulle havalimanı, 17 Ekimde ise – İzmir Adnan Menderes Havalimanında gerçekleşecek olan etkinlik için son başvuru tarihi 15 Eylül’dür.

Başvuran startup firmaları arasından; 2 startup Paristeki etkinlikte yarışmak üzere seçilecek olup, masrafları organizasyon tarafından karşılanacaktır.

Türkiye’deki etkinlikte yer alacak firmalar ücretsiz katılım ve tanıtıma ilave olarak juri tarafından seçilerek, en inovatif startup firmaları ödüllendirilecektir.

Havalimanı operasyonlarına ya da yolcuya yönelik (mobile application, bagaj sistemleri, otopark sistemleri vs) tüm innovatif ürün ve hizmetleriniz ile yerinizi alabilirsiniz.

Kazanan ilk yarışmacıya ödülümüz; Las Vegas-CES 2020 seyahati!

2. 3. Ve 4. Kazananlarımıza ödüllerimiz ilerleyen günlerde websitemizde açıklanacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için www.airportstartupday.com adresini ziyaret edebilirsiniz.